Tuupa Records Oy

Takasaarelantie 15
92140 Pattijoki
office@tuuparecords.fi

Ota rohkeasti yhteyttä ja pyydä tarjousta!

Jussi Isokoski

Jussi Isokoski
the Boss
puh. +358 (0)40 846 5844
jussi.isokoski@tuuparecords.fi

Reetta Turula

Reetta Turula
Tuotantokoordinaattori, taloushallinto
puh. +358 (0)40 586 6075
reetta.turula@tuuparecords.fi

Oula Guttorm

Oula Guttorm
Artist Management
SomBy, Niillas Holmberg & Roope Mäenpää, Irdon, Ailu Valle, Amoc, Mingá, Ravggon
puh. +358 (0)40 525 9193 (sámi, finnish, english)
oula.guttorm@tuuparecords.fi

Heikki Isokoski

Heikki Isokoski
Media-assistentti, ääniteknikko, päällikkö
puh. +358 (0)44 366 6112
heikki.isokoski@tuuparecords.fi

Make

Markku Ruotsalainen
Media-assistentti, ääniteknikko, Dj
puh. +358 (0)45 124 6104
markku.ruotsalainen@tuuparecords.fi

Krisse

Kristian Harju
Media-assistentti, Yleismies, DJ Jorgos
puh. +358 (0)44 319 0193
kristian.harju@tuuparecords.fi

Miska Luovi

Miska Luovi
Videokuvaaja, editoija, suunnittelija
puh. +358 (0)41 439 2285
miska.luovi@tuuparecords.fi